AH terramuhammaraAlbert Heijn heeft besloten de AH Terra Plantaardig muhammara met houdbaarheidsdatum 20-10-2025 per direct uit de winkels terug te halen. Er zit een verkeerd etiket op de onderkant van de verpakking, hierdoor zijn allergenen glutenbevattende granen, walnoot en tarwe niet op het etiket vermeld.

 

Klanten met een allergie voor glutenbevattende granen, walnoot en/of tarwe wordt geadviseerd om het product niet te eten. Zij kunnen het product terugbrengen naar een Albert Heijn winkel. Bij inlevering van het product wordt het aankoopbedrag vergoed.

Klanten die geen allergie hebben voor glutenbevattende granen, walnoot en/of tarwe kunnen het product gerust eten.

Voor meer informatie kunnen klanten contact opnemen met de Klantenservice van Albert Heijn: www.ah.nl/klantenservice. Klanten die het product online hebben gekocht, kunnen dit formulier invullen.

Wij bieden onze verontschuldiging aan voor het ongemak.